کد خبر: 9756تاریخ انتشار : ۱۱:۳۳:۲۳ - یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

شهردار فومن:

قصد حضور در انتخابات را ندارم/برای پیشرفت شهر با تمام توان در خدمت مردم خواهم بود

عصر روز گذشته جلسه تجلیل از خبرنگاران فومنی در سالن اجتماعات شهرداری فومن به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

به گزارش بهجت خبر؛ عصر روز گذشته جلسه تجلیل از خبرنگاران فومنی در سالن اجتماعات شهرداری فومن به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس شاهین علیزاده رئیس جدید شورای شهر فومن با ذکر خوش آمد و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به خبرنگاران حاضر در جلسه خیرمقدم گفت و از تلاش های شبانه روزی اهالی رسانه و قلم تجلیل به عمل آورد.

در ادامه حسین غلام نیا شهردار فومن با ذکر یاد شهید صارمی و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: شما خبرنگاران امروز با قلم خود ثابت کردید حقیقت را برای مردم بازگو می کنید.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مسئولان در جمع مردم باشید اظهار کرد: درب اتاق بنده بر روی عموم مردم باز است و تلاش کرده ام همواره در میان مردم باشم و مشکلات را رفع نمایم.
شهردار فومن ادامه داد: تلاش شبانه روزی بنده برای برخی شائبه ایجاد کرده است که قصد حضور در انتخابات مجلس را دارم که از همین جا اعلام می کنم عشق به فومن مبنای بنده برای خدمت گذاری می باشد و قصد حضور در انتخابات را ندارم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بنده به عنوان یک فرد بومی برای پیشرفت شهر با تمام توان در خدمت مردم فومن خواهم بود.

نورالدین نعمتی عضو شورای شهر فومن نیز گفت: فرارسیدن روز خبرنگار و فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی را خدمت شما خبرنگاران تبریک عرض می کنم.

نعمتی افزود: برخی از دوستان زرنگ هستند و از یک جمله استفاده کامل را می برند و خبرنگار باید اینگونه هوشیار و زرنگ باشند.
جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس ادامه داد: بنده قصد سخنرانی نداشتم و دوست داشتم خبرنگاران از ما سوال بپرسند تا برخی از مسائلی را که شهروندان در جریان نیستند از طریق شما مطلع بشوند.
وی متذکر شد:از زحمات آقای احمدزاده به عنوان رئیس شورا در طی یکسال گذشته تشکر می کنم و برای برادر خودبمان آقای علیزاده تبریک می گویم و امیدواریم که قانونمند و با همدلی در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر امور را پیش ببریم.

نعمتی با اشاره به محدودیت های شهرداری فومن برای کسب درآمد اظهار کرد: فومن ۸۰۰ هزار گردشگر برای دو منطقه ماسوله و قلعه رودخان در سال جاری داشته است و در حالی که این آمار برای لاهیجان  در مدت مشابه ۲۰۰ هزار نفر بود اما متاسفانه شهرداری فومن برای سرمایه گذاری در حوزه شهری چیزی ندارد که سرمایه گذاران را جذب کنیم همین الان شهردار تمام دغدغه اش این است که چگونه حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت نماید.
وی اضافه کرد: هر جایی که بتوانیم رضایت خدا را مد نظر قرار دهیم, موفق می شویم و مردم ما بسیار هوشیارند و این موارد را رصد می کنند و جا دارد به پیشکسوتان عرصه خبر آقایان حاجتی، ولی زاده، معصوم زاده و اسفرم و همه شما خبرنگاران عرض خداقوت داشته باشم و یاد کنیم از مرحوم حاج اسماعیل دلخوش  از فعالان عرصه رسانه که امروز در جمع ما حضور ندارند و به رحمت خدا رفتند.

علیرضا علیدوست عضو شورای شهر فومن نیز با گرامیداشت یاد شهدا و شهید محمود صارمی تصریح کرد: روز خبرنگار را گرامی می داریم و بنده عقیده دارم در این روز باید از خبرنگاران ارجمند دردهای جامعه را بشنویم.
علیدوست افزود: خبرنگاران اگر حرفی می زنند اینها تهدید نیستند بلکه فرصت هستند چرا که این انتقاد ها سبب می شود انسان به عیب خودش واقف بشود.
وی متذکر شد: در قانون مطبوعات رسالت این است که اطلاعات مردم را ارتقا بدهند.

سیامک احمد زاده عضو دیگر شورای شهر فومن نیز در ادامه این جلسه با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: در یک سالی که گذشت بنده کم تجربه ترین بودم و لازم می دانم تشکر کنم از حاج نورالدین نعمتی که همواره کمک کردند و از مشاوره های آقای علیدوست و آقای مهندس علیزاده و همچنین دوست خوبم آقای جلیل سندی تشکر می کنم.
جلیل سندی عضو دیگر شورای شهر فومن با ذکر خیرمقدم خدمت اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار اظهار کرد : لازم می دانم به دوست خوبم آقای احمدزاده خدا قوت بگویم و آرزوی موفقیت و تبریک برای برادر خوبم آقای مهندس علیزاده داشته باشم.
وی ادامه داد: روزی که بنده به عنوان عضو شورای شهر فومن با حمایت مردم انتخاب شدم به دنبال خدمت و رفع مشکلات شهر بودیم و متاسفانه گاهی در شهرستان همدلی لازم را میان مسیولین مشاهده نمی کردیم. از روزی که شروع کردیم برای آسفالت کوچه های شهر به علت عدم همدلی و کارشکنی ها نتوانستیم به اهداف خود برسیم و متاسفانه امروز با  این نرخ ارز مشکلات برای آسفالت زیاد شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم از امروز همه ما با همدلی و وحدت بتوانیم مشکلات شهر را رفع کنیم.ما در مباحثات می گوییم انقلاب ما انقلاب مستضعفین بود اما متاسفانه کمترین خدمات به قشر مستضعف جامعه شده است بنابراین امیدوارم همدلی ها ادامه داشته و شهری آباد داشته باشیم.

انتهای پیام