کد خبر : 6301
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آوریل 2024 - 16:21

پاسخ قطعی اما استراتژیک ایران

پاسخ قطعی اما استراتژیک ایران

پاسخ سخت اما استراتژیک جمهوری اسلامی در این حوادث «قطعی» است اما نه با حکمرانی دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی با تدبیر استراتژیک و با علمداری علی زمان چنان پوزه شان به خاک مالیده شود که درس عبرتی باشد برای تاریخ!

به گزارش بهجت خبر؛ محدثه فردی در یادداشتی نوشت، ایران اسلامی در طول عمر با برکت خود بارها بارها مورد کینه و توطئه‌های مختلف بدخواهان نظام اسلامی ایران قرار گرفته و روزهای سخت و دردناکی را با توکل برخدا و همدلی و اتحاد مردم بصیر ایران اسلامی پشت سر گذاشته است.

شهادت سرداران و رزمندگان اسلام به دست وقیح‌ترین انسان نماهایی که مستاصل از تقابل با مردان و زنانِ مقاومِ فلسطینی و نوارغزه بی‌توجه به قوانین بین الملل، به اقدامی «جنون آمیز» دست زدند دل هر آزاده‌ای را رنجور کرده است.

عجیب است که از قوانین بین الملل سخن گفتم! چرا که این رژیم منحوس، ذات و پیکره‌اش ضدقوانین بشری و حقوقی است چه برسد به اینکه انتظار رعایت قوانین بین الملل یعنی مصونیت مستشاران و دیپلمات‌ها را داشته باشیم.

بی‌گمان رژیم منحوس در این اقدام «دیوانه وار»، می‌داندکه هرگونه اقدام ایران نابودی او را تسهیل می‌کند اما در برهه‌ای تاریخ به این جنون دست زده که بعد از طوفان الاقصی نه دیگر آبروی امنیتی برایش باقی مانده نه قدرت ادعایی‌اش که پیش از این، یکسره گوش فلک را کرده بود و به قدرت نداشته‌اش در دنیای بین الملل مفتخر بود و حالا با اقدام قاطعانه جوانان فلسطینی هم هیمنه پوشالیِ امنیتی‌اش فرو ریخت، هم دیوار اطلاعاتی‌اش شکست خورده و دنیا را متوجه حقارت خود کرده است.

در یک کلام باید گفت که او در برهه‌ای از زمان دست به این اقدام «جنون آمیز» زد که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشته است و اما ایران!؛ غیرت و عزت مردم بصیر ایران اسلامی امروز به جوش آمده! قلم می‌کنند مردمان این دیار دستانی را که به اهتزاز پرچم این مرز پر گوهر دست اندازی کند.

بنابراین ما گاهی هیجان و گاهی احساسات را مقدم به منطق میکنیم و انتظار پاسخ شتاب زده از نیروهای قدرتمند ایران داریم. اما بدانیم هرچقدر هم غیرتمان برای این پرچم به جوش آمده باشد، بیشتر از غیرت بزرگ ساربان این کشتی پرافتخار که نیست، ما مطیع امر بزرگ مردی هستیم که تمام محاسبات دنیا با یک سخنرانی و تدبیر بی نظیرش برهم می‌خورد و نقشه های پرآوازه قداره کشان عالم را برهم می‌زند، بنا براین ما چشمانمان را به دستان مبارک و کلام مطهر نائب امام زمانمان میدوزیم و نه یک قدم عقب تر و نه یک قدم جلوتر از حضرت ایشان گام بر نمیداریم.

گاهی در ابراز احساساتمان دچار شتاب می‌شویم و به صبر استراتژیک جمهوری اسلامی خرده میگیریم که آی! آقای جمهوری اسلامی! دیگر باید چه کار کنند که شما وارد جنگ شوید؟ به خاکمان حمله کردند، مقامات بلندپایه مان را به شهادت رساندند صبر بس نیست؟!

به جای خرده گرفتن ها و طعنه زدن ها سرتان را بالا بگیرید و بگویید فرق سران افتخار آمیز جمهوری اسلامی با دیگر کشورها در همین است، فرماندهان استقلال خواهِ ما خود در وسط میدان ایستاده اند و تا پای جان از آرمان ها و آب و خاک این مرز و بوم دفاع می‌کنند، فرماندهان عالی رتبه ما می‌گویند ما رفتیم شما هم بیایید، از اتاق کنفرانس و کاخ های از مابهتران برای سربازان تصمیم نمی‌گیرند و آخر نیز به شهادت می‌رسند.

خلاصه اینکه! پاسخ جمهوری اسلامی در این حوادث «قطعی» است اما نه با حکمرانی دنیای مجازی بلکه در دنیای واقعی با تدبیر استراتژیک و با علمداری علی زمان چنان پوزه شان به خاک مالیده شود که درس عبرتی باشد برای تاریخ! «اندکی صبر، ورق برمیگردد».

صبر استراتژیک نه به معنی افتادن در «تله تنش» است، نه به معنی «زمان خریدن» بلکه تنها به این معنی است که نه درزمان مشخص نه در مکان مقرر بلکه در زمان و مکانی که منحوس‌ها فکرش را هم نمی‌کنند به زمین گرم بخورند و با خاک یکسان شوند. ما وارد جنگ با اسرائیل نمی‌شویم بلکه وارد جنگ با اسرائیل شده‌ایم اما به سبک و صبر خودمان واین سگ زرد را برای همیشه به زباله‌دان تاریخ می‌اندازیم.

/انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.